Referencie

ČO HOVORIA NAŠI KLIENTI: 

 

Ďakujem ORIN REAL s.r.o za profesionálny prístup pri predaji nášho bytu i ďalšej nehnuteľnosti. Boli sme veľmi spokojní s Vašim prístupom. Vždy sme vnímali, že požiadavky zákazníka sú pre Vás na prvom miste. Individuálny prístup k danej obchodnej operácii, rýchla komunikácia, jasné definovanie požiadaviek, či podmienok realizácie obchodného vzťahu , ako aj organizovanie stretnutí so zástupcami RK i druhou zmluvnou stranou bolo na vysokej profesionálnej úrovni. Radi odporučíme ORIN REAL našim priateľom a známym.

Do ďalšej práce prajeme veľa úspechov a ešte viac spokojných klientov.

 

rod. Ondríková   Pezinok

 

...................................................................................................................................................................................

 

Ďakujem. Určite na Vás budem myslieť s odporúčaniami pre známych.

Výborná spolupráca.

Prajem pekný deň.

 

Mária Horváthová

VAN SERVISE, s.r.o, Bratislava

 

......................................................................................................................................................................................

 

Rád by som poďakoval zástupcovi ORIN REAL - pani Kravarčíkovej za veľmi rýchly predaj nášho bytu. Stretli sme sa s profesionálnym prístupom realitného makléra, ktorý má prehľad o cenách na trhu. Ponúkla nám služby od prvej obhliadky až po podanie kúpnych zmlúv na kataster. V prípade, že budeme potrebovať v budúcnosti služby realitnej agentúry určite využijeme znovu ORIN REAL.

 

Michal Markovič,  Pezinok

 

.......................................................................................................................................................................................

 

Ďakujem ORIN REAL, že ste sa s vysokou profesionalitou a odbornosťou zaslúžili o predaj a prenájom mojej nehnuteľnosti. Vysoko si cením našu dlhoročnú spoluprácu a dúfam , že aj v budúcnosti Vás budem môcť odporučiť mojim priateľom.

 

Mária Moláková  Svatý Jur

 

..........................................................................................................................................................................................

 

Na jeseň 2018 sme sa rozhodli predať garsónku, ktorú sme vlastnili v Pezinku. Na základe odporúčania známych sme požiadali o sprostredkovanie predaja realitnú kanceláriu ORIN REAL s.r.o so sídlom v Pezinku. Naše skúsenosti zo spolupráce s menovanou kanceláriou sú jednoznačne pozitívne.

Ihneď po podpísaní zmluvy o sprostredkovaní predaja začala kancelária konať. Nás odbremenila od všetkých starostí. Realitná kancelária zdokumentovalanašu nehnuteľnosť  a vo  krátkom čase ju začala propagovať na svojej webovej stránke. Kancelária robila obhliadky nehnuteľnosti so všetkými záujemcami. Súčasťou služieb realitnej kancelárie bol právny servis. Právnik kancelárie pripravil návrh "Zmluvy o prevode vlastníctva bytu" a tiež aj všetky súvisiace dokumenty.Kancelária bola nápomocná pri vybavovaní vkladu do katastra nehnuteľnostía usmernilanás a kupujúceho o povinnostiach smerom k bytovému družstvu.

Celý predaj nehnuteľnosti prebehol vďaka ORIN REAL veľmi skoro.

Chcem touto cestou vyjadriť spokojnosť so spoluprácou s ORIN REAL, hlavne s profesionálnym a korektným prístupom majiteľky pani Lenky Kravarčikovej. Verím, že rovnaké pocity má z prevodu nehnuteľnosti aj kupujúci.

Všetkým, ktorí plánujú v Pezinku a jeho okolí predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľnosti služby realitnej kancelárie ORIN REAL vrelo odporúčam.

 

Jozef Trnovec, Modra