Čo ponúkame

Naša spoločnosť ORIN REAL s.r.o bola založená v roku 2004. Pre našich klientov zabezpečujeme kompletný realitný a právny servis . Sprostredkujeme už dlhé roky kúpu, predaj, či prenájom:

  • Bytov   
  • Rodinných domov, chát, chalúp
  • Pozemkov
  • Nebytových priestorov

 

               Ak sa  rozhodnete predať , či prenajať svoju nehnuteľnosť prostredníctvom našej realitnej kancelárie zabezpečíme Vám  inzerovanie Vašej nehnuteľnosti na www.zoznamrealit.sk a v desiatkach médiách súčasne, úplne bezplatne.

Ak zvažujete kúpu nehnuteľnosti a chcete zabezpečiť jej najvýhodnejšie financovanie obrádte sa na nás. Radi vám s tým pomôžeme.

            Pri našej práci od samotného začiatku preferujeme individuálny, priateľský a zároveň profesionálny prístup. Hneď  v prvom roku roku nášho pôsobenia na trhu  sme sa stali riadnym  členom NARKS.

 

NARKS je organizáciou na Slovensku, ktorá združuje subjekty - realitné kancelárie, poskytujúce služby v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, ktoré sa zároveň dobrovoľne prihlásili k profesionalite a istým etickým hodnotám.

  • V 2016 došlo v Národnej asociácii realitných kancelárií Slovenska k zmene udeľovania realitnej licencie. Licencia sa získava testom odbornej spôsobilosti. Test obsahuje súbor 70 otázok zo 17 okruhov z realitnej praxe (celá databáza má zhruba 1600 otázok).

 

ORIN REAL s.r.o je Licencovaná realitná kancelária NARKS

Pre realitné kancelárie  predstavuje licencia spôsob ako preukázať svoje profesionálne vedomosti a odbornosť v realitnom podnikaní. Platná licencia sa stáva osvedčením  pre verejnosť aj potenciálnych klientov.
Klienti sa často ťažko orientujú na trhu, nevedia posúdiť kvalitu služieb jednotlivých realitných kancelárií alebo maklérov a snažia sa nájsť dôveryhodného partnera, ktorý sprostredkuje prevod nehnuteľnosti či prenájom profesionálne  a vecne správne. Hľadajú spoločnosť, na ktorú sa môžu spoľahnúť, a ktorá si ctí etické princípy.  Licencia NARKS by im mala pomôcť pri výbere a rozhodnutí.

       Naši klienti nás  13 rokov navštevovali  v našej kancelárii v Bratislave na Račianskej 66. V júni 2017 sme sa rozhodli otvoriť nové priestory v ktorých nás môžete nájsť v Pezinku v PANORAMA centre, Moyzesova 4/B.

                       ŠPECIALIZUJEME SA NA PEZINOK a okolie.